Webinary, transmisje online, studio greenscreen Warszawa Webinary, warsztaty online, webconferencje w szkoleniach I Webcomm

O nas

Współpracuj z najbardziej doświadczoną firmą w zakresie realizacji webinarów

Poznaj zespół WebcommOd 2010 roku organizujemy webinary dla naszych klientów. 

W centrum biznesowym Warszawy, na ulicy Rzymowskiego 30, stworzyliśmy przyjazne dla klientów studio webinarowe. Realizujemy tam:

  • wydarzenia online zarówno typowo studyjne, ale też hybrydowe i całkowicie zdalne.
  • nagrania filmów szkoleniowych i montaż nagranego materiału, tak by był jak najbardziej przyjazny dla uczestnika szkolenia. 

Prowadzimy także szkolenia dla trenerów biznesu, coachów a także lektorów języków obcych o metodyce wykorzystania webinarów i warsztatów online w szkoleniach.

Obecnie działamy w formie spółki z o.o., której wspólnikami jesteśmy my, czyli Marta Eichstaedt i Dariusz Tadrała.

Jeśli zdecydujecie się na realizację wydarzenia online z nami, to z pewnością jedno z nas będzie opiekunem waszego projektu. Taki bliski kontakt z klientem jest dla nas bardzo ważny i gwarantuje sprawne zarządzanie projektami. 


Dlaczego organizacja webinarów z nami?

Dostarczamy komplet usług wokół webinarów – od oprogramowania, poprzez szkolenia trenerów i prelegentów po kompletną organizację wydarzeń online

Organizację webinaru rozpoczynamy od zbadania twoich potrzeb. Czy na pewno warto zorganizować „klasyczny” webinar a może transmisję online? Jaki dzień i godzina będą najlepsze? To przykłady pytań, na które odpowiemy.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami programów do webinarów i transmisji online, tak aby Twoje wydarzenie online odbyło się bezpiecznie.

W studiu w Warszawie (Mokotów) dysponujemy szybkim i stabilnym łączem internetowym oraz sprzętem niezbędnym do realizacji webinaru. Zaufali nam klienci z firm globalnych ale i małych oraz średnich.

Realizując wydarzenia online dla naszych klientów zajmujemy się każdym detalem. Między innymi przygotujemy dedykowane tło do greenscreenu i inne materiały graficzne, przeprowadzimy szkolenie dla prelegenta o tym, jak występować przed kamerą. W naszym studio zapewnimy, oprócz miłej atmosfery w czasie realizacji, kompetentny zespół. Zadbamy także o takie detale jak catering czy też make up.

Dlaczego szkolenia nt. webinarów z nami?

A może szukasz trenerów – ekspertów, który nauczą twój zespół organizować i prowadzić webinary?

Także świetnie trafiłeś! Szkolenie dla Ciebie poprowadzą Marta Eichstaedt i Dariusz Tadrała. Certyfikowani trenerzy biznesu, z wieloletnim doświadczeniem w pracy w webinarowych pokojach. Szkolimy się zagranicą, gdzie takie rozwiązania praktykowane są już od wielu lat, odwiedzamy branżowe targi oraz konferencje. Nasz autorski program kurs Trener Szkoleń Online odwiedza rocznie kilkudziesięciu uczestników.

Webinary i warsztaty online to nie jedyne formy e-learningu, jakie oferujemy. Tworzymy kompletne programy blended learning, w których wykorzystujemy szeroką gamę narzędzi e-learningowych.

Dbamy o edukację rynku i dlatego prowadzimy blog, który jest uznanym na polskim rynku źródłem informacji nt. synchronicznych szkoleń e-learningowych, wykorzystania webinarów i transmisji online w marketingu.

Poznaj naszych klientów!

Nasze kompetencje

Organizacja webinarów 100%
Organizacja konferencji online 100%
Organizacja wydarzeń w studio, hybrydowych i zdalnych 100%
Nagrania filmów szkoleniowych100%
Szkolenia nt. webinarów 100%
Back to Top