Praca w branży webinarów

Praca

Kim jesteśmy?

Webcomm działa na rynku webinarów od 2011 roku. Zajmujemy się organizacją webinarów i transmisji online głównie dla klientów korporacyjnych. Organizowane przez nas wydarzenia realizujemy ze studia na warszawskim Mokotowie, ale także z lokalizacji klientów. Prowadzimy także szkolenia dla trenerów wewnętrznych o wykorzystaniu webinarów do szkoleń.

Webinar

Kogo szukamy?

Specjalista ds. organizacji webinarów

Szukamy osoby, która będzie nas wspierać w organizacji webinarów dla klientów a także częściowo zajmie się ofertowaniem (typowe oferty).

Jeśli jesteś osobą, która interesuje się produkcją filmową i lubi internetowe aktywności, to na pewno się dogadamy.

Twój profil

  • Masz zmysł organizacyjny
  • Jesteś komunikatywna/-y
  • Umiesz szybko reagować w sytuacjach kryzysowych
  • Masz doświadczenie we współpracy z klientami (chętnie korporacyjnymi).
  • Doświadczenie w organizacji webinarów mile widziane. Jeśli jednak nie go masz, to chętnie Cię przeszkolimy.
  • Mieszkasz w Warszawie (!!!) i jesteś gotowa / gotowy na pracę częściowo zdalną (home office) oraz pracę w naszym studio webinarowym (ul. Rzymowskiego, Warszawa)
  • Chętnie pracujesz z różnego rodzaju oprogramowaniem i uczysz się obsługi nowych softów. Mile widziana znajomość ClickMeeting, GetResponse, Camtasia, Office 365.

Masz inne umiejętności, które uzupełniają nasz profil działania? Daj znać, może uda się je ciekawie wykorzystać!

Dobrym przykładem dodatkowych ciekawych umiejętności jest doświadczenie w prowadzeniu bloga, fanpejdża czy też grupy na Facebooku a także szkoleń stacjonarnych lub przygotowanie szkoleń e-learningowych.

Twoje zadania

  1. Ustalenia z klientami spraw organizacyjnych zw. z webinarem
  2. Zakładanie i branding wirtualnego pokoju. Pracujemy głównie w ClickMeeting, GetResponse, ale także w innych programach.
  3. Wysyłka zaproszeń przez program do e-mail marketingu (najczęściej GetResponse)
  4. Tworzenie raportów / statystyk po webinarze
  5. Okazjonalnie praca w programie do montażu filmów wideo (przycinanie nagrania, usuwanie scen)
  6. Kontakty z operatorami i montażystami
  7. Pozyskanie klientów na organizację webinarów (wysyłka standardowych ofert i śledzenie leadów)

Jak pracujemy?

Jesteśmy rozproszonym zespołem ale działamy w Warszawie i tu mieszkamy. Webinary realizujemy ze studia na warszawskim Mokotowie. Gdy nie ma webinarów, pracujemy z naszych domowych biur. Używamy do tego Office 365 i komunikatora Microsoft Teams.
Pracujemy w standardowych godzinach pracy, tj. między 9.00 a 17.00. Wiele webinarów zaczyna się o g. 10.00 dlatego w studio jesteśmy już o g. 8.30.

Co to dla Ciebie oznacza?

  • Musisz mieć możliwość pracy z domu
  • W czasie pracy z home office oczekujemy, że będziesz dostępna / dostępny w standardowych biurowych godzinach, gdyż w tych godzinach pracują nas klienci. Jednak jest to dla nas OK, jeśli możesz pracować np. tylko do g. 16 lub 15.30. Najważniejsza jest regularność.
  • Dojazd do studia na ul. Rzymowskiego musi być dla ciebie OK – my musimy być zawsze na czas.

Sposób rozliczenia – preferowana działalność gospodarcza. Wynagrodzenie zależne od sposobu zawarcia umowy, czasu pracy i od tego, jakie działania będziesz wykonywać samodzielnie. Dlatego widełki są bardzo szerokie – między 3000 a 6000 tys zł brutto. Za pozyskanie klienta otrzymujesz premię.

Co zyskujesz?

Jeśli jeszcze nie wiesz, jak się organizuje webinary, to zyskasz nową umiejętność, która jest dziś ceniona na rynku.
Praca w sympatycznym zespole i to częściowo z domu – jeśli jest to dla ciebie atut, to znasz najlepiej argumenty przemawiające za tym rozwiązaniem.
Udostępniamy narzędzia pracy typu oprogramowanie do zarządzania zadaniami, projektami i sprzedażą oraz program do webinarów i e-mail marketingu.
Jeśli sprzedasz usługę organizacji webinarów, to otrzymujesz dodatkowo prowizję.

Jak aplikować?

Prześlij mail z CV i dodatkowymi materiałami (które uznasz za stosowne) na adres biuro[@]webcomm.eu

Prosimy o zawarcie w zgłoszeniu zgody na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych w związku z rekrutacją.

Jeśli chcesz się o coś dopytać, zanim podejmiesz decyzję o przesłaniu CV, zadzwoń do mnie na numer: 790 43 71 61.

Informacja o przetważaniu danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Webcomm Sp. z o.o.  z siedzibą w Warszawie przy ul. Rzymowskiego 30 / 313B, adres e-mail: biuro[@]webcomm.eu.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy. Przetwarzamy je przez okres 3 miesięcy od momentu otrzymanie od ciebie aplikacji.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail biuro@webcomm.eu.

W razie pytań możesz skontaktować się z naszymi pod adresem e-mail biuro[@]webcomm.eu.

Dziękujemy 🙂

Back to Top