Poznaj ze mną Webex i ćwiczenia w tym wirtualnym pokoju

Idea serii webinarów prowadzonych na Webex

Zostałam zaproszona przez firmę Greeneris do współpracy przy ciekawym projekcie, w którym zostanie wykorzystany program Webex.

Celem jest zapoznanie uczestników z jego możliwościami, ale w inny ciekawy sposób. W sumie odbędą się trzy webinary, a tematy i terminy są następujące:

27.11.2014 – Atrakcyjne i angażujące szkolenie online w wirtualnym pokoju Webex

04.12.2014 – Efektywna rekrutacja w wirtualnym pokoju

11.12.2014 – Trendy w HR 2014 – prowadzą eksperci z firm Cisco oraz Deloitte Polska

Ostatnie dwa wydarzenia będę miała przyjemność prowadzić, a materiał do nich przygotowuję razem z Darkiem Tadrałą, aktywnym trenerem biznesu i wieloletnim HR’owcem.

Webinary będą się odbywały zawsze o godzinie 10.00.

Zapisz się!

Trzy Webexy, o których nie wszyscy wiedzą

Gdy pytam klientów, którzy mają Webex w swoich organizacjach, jaki „Webex” posiadają, to widzę wielkie znaki zapytania w ich oczach. Po sprawdzeniu okazuje się, że jest to Webex Meeting, który jak sama nazwa wskazuje, jest przystosowany do organizacji spotkań online.

Tymczasem Webex oferuje dwa inne rozwiązania – Webex Event Center (do webinarów) i Webex Training Center (do webinarów i warsztatów online, szczególnie takich, które muszą / powinny zawierać test dla uczestników).

I właśnie one zostaną wykorzystane w serii webinarów.

Podwójna korzyść z udziału w webinarach

Po pierwsze myślę, że będziemy w stanie zaproponować ciekawe webinary, planujemy przygotować je w sposób bardzo interaktywny i zapraszać uczestników do wspólnej zabawy. Szczególnie dwa ostatnie spotkania będą tak zorganizowane.

Po drugie – poznasz nową odsłonę Webexa! To dobra wiadomość, bo design wirtualnego pokoju wymagał odświeżenia. Sprawdzisz więc, jak projektantom udało się zrealizować to zadanie.

Jak się zapisać na webinary?

Zapisz się!
Link do webinaru wraz z instrukcją zostanie dosłany na kilka dni przed webinarem.