Webinary, transmisje online, studio greenscreen Warszawa Klienci i referencje I Webcomm

Klienci

Poznaj opinie naszych Klientów!

Wybrani Klienci i branże

Pracujemy dla Klientów biznesowych oraz dla instytucji z sektora akademickiego. Nasi główni Klienci działają w branży farmaceutycznej, IT, a także szkoleniowej. Często prowadzimy szkolenia dla szkół językowych.

Implix
Logo Macrologic
Hicron
Roche
Logo Synevo
House of Skills
ORPEG
Logo mzuri
Logo ORE
logo7
Wolters Kluwer
Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich
Bosch
Bank Zachodni WBK
PZU
CT Partners
Customer Centric Selling
Prywatne Centrum Kształcenia Kadr
Albedo
AmRest
EY
Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego
Greeneris
Grupa SET
Logo greytree
Logo Kontekst HR
Logo HVARC.pl
Lafarge Gips
ICAN Institute
Worldwide School
Wyższa Szkoła Europejska
British School
logo3
logo4

Klienci o nas

(…)Szkolenie przeprowadzone było w sposób profesjonalny. Trenerka była znakomicie przygotowana do każdych zajęć, a jej umiejętności dydaktyczne i komunikacyjne ułatwiały uczenie się. Zaangażowana, umiała motywować do pracy, dzieliła się swoim doświadczeniem i pomagała w zdobywaniu nowych umiejętności (…).
dr Małgorzata Pamuła-Behrens, Instytut Neofilologii, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie
(…) Szkolenia dostarczyły zarówno organizatorom jak i Trenerom dużo wiedzy na temat organizacji, możliwości wykorzystania i metodyki prowadzenia webinarów. W czasie warsztatów online Pani Marta przekazała naszym Trenerom dużo praktycznej wiedzy, którą skutecznie wykorzystują w czasie przygotowywania webinarów.
Anna Andraszek, Macrologic S.A.
Najlepszym dowodem jakości usług świadczonych przez firmę Szkolenia i Konsulting jest grono zadowolonych uczestników webinaru – klientów banku i na tej podstawie rekomenduję Panią… Martę Eichstaedt jako profesjonalnego doradcę z zakresu prowadzenia webinarów, zarówno od strony merytorycznej jak i technicznej.
Katarzyna Prus-Malinowska, Bank Zachodni WBK S.A.
W grudniu 2011 Pani Marta Eichstaedt przeprowadziła dla członków naszego zespołu szkolenie „Trener szkoleń online”. Naszym celem było zdobycie wiedzy i umiejętności, które pozwoliłyby nam zaoferować nasze szkolenia miękkie oraz świadczone przez nas porady prawne w formacie online. Podczas szkolenia Pani Marta Eichstaedt wykazała ogromną wiedzę merytoryczną, fachowość oraz doświadczenie praktyczne w planowaniu i wdrażaniu szkoleń, warsztatów i spotkań online. (…)
Dominika Hirsch, Adwokat (Hiszpania), Trener międzykulturowy, Dominika Hirsch International
Gorąco polecam współpracę z Panią Martą Eichstaedt ze względu na jej profesjonalizm w podejściu do swojej pracy i dostępność dla klienta. Pani Marta zawsze chętnie odpowiadała na moje pytania po skończonych zajęciach czy to za pomocą maila czy też skypa. Dzięki zajęciom poznałam możliwości jakie daje webinar co było dla mnie nowością oraz otrzymałam wiele ciekawych materiałów pomocnych w przyszłej pracy trenerskiej.
Ewa Łęska, właścicielka serwisu mamaniania.pl
(…) Z przyjemnością pragniemy poinformować, że szkolenie zostało wykonane z najwyższą starannością i na wysokim poziomie merytorycznym. (…) Pani Marta Eichstaedt prowadząc szkolenie wykazała się dużym doświadczeniem i umiejętnością ciekawego przekazywania wiedzy. Z całą pewnością polecamy Panią Martę jako doświadczonego specjalistę w zakresie prowadzenia kursów trenerów on-line.
Agnieszka Piechowska, Prezes Zarządu Worldwide School
Zanim zdecydowałam się na wzięcie udziału w kursie już od kilku miesięcy obserwowałam działalność Marty i stwierdziłam, że bardzo cenię sobie to, że Marta nie tylko potrafi zafascynować techniką… webinarów, lecz w konsekwentny sposób realizuje działalność informacyjno-popularyzatorską… wyznaczają…c kierunki profesjonalnych standardów webinarów oferowanych na polskim rynku.
Anna Weber
Back to Top