Webinary, warsztaty online, webconferencje w szkoleniach I Webcomm
Szybki kontakt: 022 389 61 51

O nas

Współpracuj z najbardziej doświadczoną firmą w zakresie realizacji webinarów

Poznaj zespół Webcomm

Od 2010 roku organizujemy webinary dla naszych klientów. Prowadzimy także szkolenia dla trenerów biznesu, coachów a także lektorów języków obcych o metodyce wykorzystania webinarów i warsztatów online w szkoleniach.

Marta Eichstaedt

Właścicielka, Konsultat & Trener

Trener online i marketer. Prowadzi webinary od 2011 r. Tworzy koncepcje ich wykorzystania w firmach, organizuje je i prowadzi szkolenia Train the Live Online Trainer. Poszukuje nowych trendów na rynku webinarów.

Dariusz Tadrała

Konsultant

& Trener

Trener biznesu i coach. Specjalizuje się w zarządzaniu procesami rozwojowymi w sposób nastawiony na efektywność biznesową oraz w szkoleniach Train the Live Onlie Trainer. Moderator webinarów.

Magda Rzadkiewicz

Key Account

Manager

Odpowiada za cały proces organizacji webinaru – mailingi, prezentacje, koordynację pracy w studio, raporty efektywności webinaru. Kontaktuje się z klientami i prowadzi projekty. Moderuje webinary.

Natalia

Bliźniuk

Specjalistka ds. Projektów Internetowych

Przygotowuje mailingi z zaproszeniami na webinary oraz prezentacje. Jest dużym wsparciem podczas przygotowań do webinaru. W Webcomm Interactive prowadzi projekty budowy stron www i SEO.

Dlaczego organizacja webinarów z nami?

Dostarczamy komplet usług wokół webinarów – od oprogramowania, poprzez szkolenia trenerów i prelegentów po kompletną organizację wydarzeń online

Szukasz partnera, który zorganizuje Twój webinar? Świetnie trafiłeś.

Organizację webinaru rozpoczynamy od zbadania twoich potrzeb. Czy na pewno warto zorganizować „klasyczny” webinar a może transmisję online? Jaki dzień i godzina będą najlepsze? To przykłady pytań, na które uzyskasz odpowiedź.

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami programów do webinarów i transmisji online, tak aby Twoje wydarzenie online odbyło się bezpiecznie.

W studiu w Warszawie (Mokotów) dysponujemy szybkim i stabilnym łączem internetowym oraz sprzętem niezbędnym do realizacji webinaru. Zaufali nam klienci z firm globalnych ale i małych oraz średnich.

Dzięki naszej siostrzanej agencji Webcomm Interactive tworzymy landing page do webinarów, promujemy je w internecie, tak aby pozyskać jak największą liczbę uczestników a tym samym potencjalnych Klientów.

Dlaczego szkolenia nt. webinarów z nami?

A może szukasz trenerów – ekspertów, który nauczą twój zespół organizować i prowadzić webinary?

Także świetnie trafiłeś! Szkolenie dla Ciebie poprowadzą Marta Eichstaedt i Dariusz Tadrała. Certyfikowani trenerzy biznesu, z wieloletnim doświadczeniem w pracy w webinarowych pokojach. Szkolimy się zagranicą, gdzie takie rozwiązania praktykowane są już od wielu lat, odwiedzamy branżowe targi oraz konferencje. Nasz autorski program kurs Trener Szkoleń Online odwiedza rocznie kilkudziesięciu uczestników.

Webinary i warsztaty online to nie jedyne formy e-learningu, jakie oferujemy. Tworzymy kompletne programy blended learning, w których wykorzystujemy szeroką gamę narzędzi e-learningowych.

Dbamy o edukację rynku i dlatego prowadzimy blog, który jest uznanym na polskim rynku źródłem informacji nt. synchronicznych szkoleń e-learningowych, wykorzystania webinarów i transmisji online w marketingu.

Poznaj naszych klientów!

Nasze kompetencje

Organizacja webinarów 100%
Moderowanie webinarów 100%
Dobór oprogramowania do webinarów 100%
Szkolenia nt. webinarów 100%
Szkolenia nt. wirtualnych zespołów 100%

 

Back to Top

Program do webinarów bez tajemnic - pobierz przewodnik!

ClickMeeting to najpopularniejszy program do webinarów w Polsce!
Skorzystaj z naszego doświadczenia i dowiedz się, jak i gdzie zmienić kolory formularza, wirtualnego pokoju, strony pożegnalnej i wielu innych elementów.

100% praktycznej wiedzy!

Zamknij popup

Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu email przez Webcomm Marta Eichstaedt z siedzibą: Ul. Rosy 27B, 05-091, w celu przesyłania ma moje konto poczty elektronicznej wiadomości z newslettera.